Sizlere Hizmet İçin Daima Hazırız

Güvenİlİr, kapsamlı ve hızlı servİs hİzmetlerİmİz İle MÜŞTERİLERİMİZİN yanındayız.

KMC Grup Teknik Servis ekibi, satışı yapılan yüksek kaliteli ürünlerimiz gibi hizmet faaliyetlerinde de bu yükek kaliteyi korumayı kendine prensip edinmiştir. Tüm Türkiye'de ve dünyada makinelerimizin olduğu her noktaya en hızlı hizmeti güvenilir bir şekilde sunmak için sürekli aldığımız eğitimler ve yüksek tecrübemizle hazır olarak bulunmaktayız.

7/24 Servis Hizmeti

24 Saat Sizin İçin Hazırız

KMC Grup Teknik Servis Ekibi; 24 saat müşterilerimize hizmet vermek için hazır olarak bulunmaktadır.

Uzman teknik ekbimiz sizlere yardımcı olmak için Pazartesi - Cuma günleri 08.30-18:00 arasında servis ofimizde bulunmaktadır.

Geriye kalan gün ve saatlerde ise acil durumlarda servis hizmetimiz sürmekte ve gerektiğinde 24 saatten daha az bir sürede yerinde servis hizmeti verebilmekteyiz.

Uluslararası Çapta Servis Hizmeti

Dünyanın Her Noktasına Hizmet

Yurt dışına tedarik ettiğimiz makineler için de kurulum, eğitim, servis ve bakım hizmetlerimiz satış sonrasında da devam ettirilmektedir.

Yurt dışı müşterilerimiz tüm yeniliklerden haberdar edilerek sürekli iletişimin devamı sağlanmaktadır.

7/24 uzak bağlantı ve telefon hizmetlerimiz aktif olarak tüm müşterilerimiz ile birlikte yurt dışında da sunulmaktadır.

Hızlı ve Güvenilir Servis

Her Zaman Yanınızdayız

KMC Grup Teknik Servisi olarak temel politikamız; aldığımız tüm eğitimler ve tecrübeli kadromuzla birlikte müşterimize en hızlı ve güvenilir servis hizmetini sunabilmektir.

Üretiminizin aksamaması için her an hizmet vermeye odaklanmış ekibimizle hazır bir şekilde çağrılarınızı beklemekteyiz.

Ekibimiz aynı zamanda üretici firmalardan, arıza gibi durumlarda sürekli destek alarak sürecin hızlı ilerlemesini sağlamaktadır.

Satış Sonrasındaki Sorumluluklarımızın Farkındayız.

Teknik servis hizmetlerimizi, kurulumun ilk aşamasından makinelerinizin kullanım ömrü boyunca size tüm teknik destek ve danışmanlığı verebilmek üzerine inşa ettik. Sadece garanti kapsamında ve sonrasında arıza odaklı hizmetleri sunmakla kalmıyor, üretim hattınızdan maksimum verimi alabilmeniz için de bilgi ve tecrübelerimizi paylaşıyoruz. Üretim hatlarınız için sunduğumuz periyodik bakım hizmetleri ve yedek parça garanti seçeneklerimiz ile de bu alanda yarattığımız farklılık uzun yıllar Kmc Grubun ekibinizin bir parçası gibi çalışmasına olanak sağlıyor.

KMC Grup Teknik Servis ile çalışmanın verdiği güven duygusunu sizlere yansıtmak ve sürekliliğini sağlamak için sürekli çalışmaktayız.

Bakım Hizmetleri

Makinelerinizin Bakımlarını Önemsiyoruz

Satışını ve satış sonrası servis hizmetini verdiğimiz makinelerimizin en büyük özelliğinin -üretimdeki performanslarının haricinde- uzun yıllar yedek parça maliyeti olmadan aynı kondisyonda çalışmalarıdır.

Düşük maliyetler ile yüksek kalitede uzun yıllar üretiminizi sürdürmeniz için de periyodik bakımların yapılmasının önemini müşterilerimizle paylaşıyor ve planlı bir şekilde bakım hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Bakım tekliflerimizde sizlere sunduğumuz yedek parça garantisi ve servis kampanyalarımız ile ilgili bilgi almak için lütfen irtibata geçiniz.

Eğitimli Kadro

Sürekli Eğitim

Teknik servis ekbimizin üretici firmalar tarafından hazırlanan yurt dışı eğitimlerine katılmalarını sağlıyoruz.

Bu sayede en güncel bilgiler ile sizlere hizmet sunabiliyoruz.

Aldığımız bu eğitimler ile aynı zamanda üretim aşamalarınızın gelişimi konusunda da desteklerimizi sürdürüyoruz.

Güncellemeler

Güncel Kalın

Günümüz dünyasında kullanılan tüm makine ve ekipmanlar sürekli güncellenmektedir. Biz de bu hizmetleri müşterilerimize ücretsiz olarak sunmaktayız.

Makine ve ekipmanlarınız için üretici firma tarafından gelen her güncelleme tarafınıza uygulanmaktadır.

Bu sayede, bizimle çalıştığınız sürece her zaman yenilenen bir makine parkuruna sahip olacaksınız.

İLETİŞİM

Pzt - Cum: 8:30 – 18:00
service@kmc-grup.com
24 Saat Telefon