Hakkımızda

KMC Grup’ a GENEL BİR BAKIŞ ;

KMC Grup, 2009 yılında kurulmuş olup, Elektronik sektöründe lider temsilcilikleri ile hizmet vermeye ve gelişen teknolojileri başarı ile müşterilerine sunmaya devam etmektedir. Bugün itibari ile 35 çalışanı ile Türkiye ve Ortadoğu’da 500’ü aşkın firmaya başarı ile hizmet vermektedir. Sektörde elektronik üretim yapan firmalara, üretim makinaları, anahtar teslim çözümler, sarf malzeme, yedek parça, teknik servis hizmetleri ile üreticinin yanında dürüst, doğru ve ilkeli çözümler ile hizmet anlayışını benimsemiş genç dinamik bir ekiptir.

KMC Grup, çevreye, insana ve topluma duyarlılığı ve iş etiği ilkelerine bağlılığı ile müşteri memnuniyetine odaklanmış, yüksek teknolojiye dayalı, katma değerli ürünler sunarak müşterilerinin gelişmesine katkıda bulunmayı hedeflemiştir.

Mikro elektronik, Temiz oda ve fotovoltaik çözümler için şirket bünyesine katılan yeni markalar ile büyümeye devam etmektedir.

2011 yılında kurulan KMC Elektronik, Elektronik sektörüne komponent tedariği ile girerek aktif/pasif komponent tedariği konusunda da hızlı ve güvenilir çözümler sunarak uzun dönemli iş birlikteliklerini kısa zamanda oluşturmuştur.

İlerlememizin bir adımı olan ve 2016 yılında bünyemize katilan “FİLTRE GRUBU” nun genç dinamik kadrosu ile ihtiyaca uygun her tip endüstriyel filtrelerin imalatını yaparak, hem yurtiçi hem de yurtdışı satış ağını kısa sürede oluşturmuştur.

STRATEJİLERİMİZ;

  • Büyüme : Gelişmekte olan teknolojiler ile hareket ederek, bu teknolojileri tanıma ve tanıştırma
  • Marka : Müsterilerimizin ihtiyac ve beklentilerini karşılayan Dünya üzerinde lider firmalar ile çalışarak tercih edilen bir marka olmak
  • Inovasyon : Bütün taleplerde ve yatırımlarda yaratıcılığı ön planda tutarak, yenilikçi hizmetler sunmak
  • Müşteriler : Satış ve satış sonrası ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile bir marka olabilmek
  • Çalışanlar : İnsan kaynakları sürecinde mükemmel takım arkadaşları ile sürecin bir parçası olmak ve süreçleri yönetmek, çalışanlarımıza faydayı sağlayarak, en çok tercih edilen firma olmaktır.

Bugününüzü, yarınınızı ve geleceğinizi şekillendirirken KMC Grup her daim yanınızda olacaktır. Bunun için kendini yenileyen, yaratıcı düşünen ve öncü olma yolunda her geçen gün daha fazla gelişen, emin adımlar ile büyüyen bir firmadır.

Dünya her alanda büyük bir değişim içinde ve değişiyor. Önümüzdeki yıllarda iş olarak gelişmeye devam edebilmek için geleceğe bakmalıyız, gelecekte işimizi şekillendirecek eğilimleri ve güçleri anlamalı ve geleceklere hazırlanmak için hızla hareket etmeliyiz. Bugünden yarın için hazırlanmalıyız.

2024 yılında 15.yılını kutlayacak olan KMC grup için, vizyonumuz tamamen gelişmek, yenilenmek ve daha iyisi için ilerlemek olduğunu bilerek, bunu tüm müşterilerimiz için de sağlayabilmektir. Bunun olabilmesi için uzun vadeli bir hedef oluşturmakta, dinamik kadromuz ve büyüyen Grup şirketlerimiz ile hep birlikte "Yol Haritası’nın bir parçası olmak bizlerin başarısıdır.

Vizyonumuz; Turkiye’de ve dunya uzerinde faaliyet gosterdigimiz, gosterecegimiz tum musterilerde en iyi hizmeti vermek, yenilikleri kendileri ile en dogru sekilde paylasmak, marka degerimizi ilerleyen teknoloji ile hep ileriye tasimaktir..

Misyonumuz; Yol Haritamız ile birlikte sirket olarak amacımızı açıklar, eylemlerimizi ve kararlarımızı belirledigimiz standartlara hizmet etmesidir.

Daha yasanir bir dunya olusturmak ve yenilemek için iyimserlik ve mutluluk anlarına ilham vermek, deger ve fark yaratmaktir.

Referanslarımız